FX15 Zayıflama Hapı Resmi Satış Bayi » Kullanımı

Aradığınız konu hakkında detaylı ve açıklayıcı bilgilere yer verilen Kullanımı sayfasını inceleyiniz.

FX15 Zayıflama Hapı kullanımları açısından ve kullanmaması gereken kişiler açısında hiç bir farkı bulunmamaktadır. Ürünü kullanmaması gereken kişiler sırası ile

  • Kalp hastaları
  • Şeker Hastaları
  • Kolestrol’ü Bulunanlar
  • 18 Yaşından Küçük bireyler
  • Hamileler

Bunların dışında herhangi bir belirgin rahatsızlığı olan kişilerinin doktorlarına bu bilgiyi vererek kullanmalarında herhangi bir sakınca bulunmamaktadır.

İki ürününde kullanımı sabahları 2 kapsül akşamları 2 kapsül yemeklerden yarım saat önce tüketilmesi gerekmektedir. Tüketme sırasında en önemli konulardan biriside bol su tüketmektir. Bol su tüketimi Fx15’in sizin için faydasını daha etkili bir biçimde gösterecektir ürünün etkisini daha kısa sürede göreceksinizdir.

Kullanım konusunda daha detaylı bilgi alabilmek için ürünü aldıktan sonra iletişim numaralarımızında bizi arayarak ürün hakkında ve kullanımı hakkında bizlerden bilgi alabilirsiniz.

Fx15 Kullanımı

Doktorunuz tarafından başka bir şekilde önerilmediği takdirde yemeklerden 30 dakika önce sabah – akşam 1 kapsül alınır.
60 kapsül 400 mg.
60 günlük kullanım önerilir ( 2 kutu ).
Kapsüller Tamamen Bitki Kökenlidir.

FX15 ZAYIFLAMA KAPSÜLÜNÜ KİMLER KULLANAMAZ?

Kullanmakta olduğunuz ilaç varsa muhakkak doktorunuza veya eczacınıza bildiriniz.
18 yaşın altındaki kişiler, hamile ve emziren kadınlar kullanmamalıdır. Ürün hızlı yağ yakıcı olup enerji açığa çıkartır. Az uyutmasına rağmen dinçlik verir ve kolay uyanmanızı sağlar. Susatıp ağız kuruluğu yaptıkça bol su içilmelidir. Tok tutucu özelliği vardır. Yemek yemeğe zorlanılmamalıdır, mide bulantısı yapabilir. Hızlı kalp atışı, baş dönmesi, şiddetli baş ağrısı, nefes darlığı ve benzeri belirtiler doz aşımı belirtileridir. Böyle durumlarda ürünü kullanmaya 2 gün ara veriniz ve 3. günden itibaren dozu 1 e düşürerek sabah 1 akşam 1 alarak devam ediniz. Beklenmeyen bir etki gördüğünüzde ürünü kullanmayı derhal kesiniz ve doktorunuza başvurunuz.

FX15 ZAYIFLAMA KAPSÜLÜ NASIL BİR ETKİ YAPAR ?

FX15, içeriğindeki metabolizma hızlandıran bitkisel hammaddeler vasıtasıyla kısa sürede sağlıklı olarak toksinlerden arınılmasına ve kilo verilmesine yardımcı olan; aynı zamanda formülasyonundaki antioksidanlarla serbest radikallerin oluşmasını engelleyen bir üründür.
Zayıflama özelliğinin yanında içeriğinde bulunan diğer bitkiler, üzüm çekirdeği ekstresi, hücre zarlarını güçlendirir ve hücreleri oksidatif hasardan korur. Antioksidan alımı sadece hastalıklardan korunmamıza sağlamakla kalmaz, birde erken yaşlanmayı önler, gençleştiricidir ve enerji vericidir.
Lotus yaprağı ekstresinin toksinlerden arındırıcı ve lipid düzeyini düşürücü etkisi vardır. Fazla kiloları gidererek sindirim sistemini düzenler. Yapılan araştırmalar ayrıca lotus yapraklarının damarları genişletip tansiyonu düşürdüğünü ispatlamıştır. Yeşil çay antienflamatuar ve hücre yenileyicidir. Dolaşımı düzenler.
Kolestrolü düşürür. Yeşil çayın cildi sıkılaştırıcı özelliği ile de zayıflama sürecindeki cilt sarkmalarını da önler.

FX15 Zayıflama Kapsülü Uyarıları

Kullanmakta olduğunuz ilaç varsa muhakkak doktorunuza veya eczacınıza bildiriniz. 18 yaşın altındaki kişiler, hamile ve emziren kadınlar tarafından kullanılmamalıdır. Ürün hızlı yağ yakıcı olup enerji açığa çıkartır. Az uyutmasına rağmen dinçlik verir ve kolay uyanmanızı sağlar. Susatıp ağız kurluluğu yaptıkça bol su içilmelidir. Tok tutucu özelliği vardır. Yemek yemeğe zorlanılmamalıdır, mide bulantısı yapabilir. İlk 20 gün vücut farklı tepkiler verebilir.
Kandaki yağın parçalanması kılcalların çalışmasına ve vücutta karıncalanmaya sebebiyet verebilir. Bunlar geçicidir. Hızlı kalp atışı, baş dönmesi, şiddetli baş ağrısı, nefes darlığı ve benzeri belirtiler doz aşımı belirtileridir. Böyle durumlarda ürünü kullanmaya 2 gün ara veriniz ve 3. günden itibaren dozu 1′e düşürerek sabah 1 akşam 1 alarak devam ediniz. Beklenmeyen bir etki gördüğünüzde ürünü kullanmayı derhal kesiniz ve doktorunuza başvurunuz.

FX15 Zayıflama Kapsülü Yan Etkileri

Ürünün bilinen herhangi bir yan etkisi bulunmamaktadır. Baş ağrısı nefes darlığı gibi durumlarda derhal ilacı kesin ve doktorunuzla görüşün.